| anonim_4396 a întrebat:

E ok ca la 13 ani să am 160cm înălțime si 46kg? (sunt baiat) Vreau sa spun ca in ultimul timp nu prea mai am așa chef de mâncare (nu mănânc așa des pe zi cum ar trebui pentru ca nu mi-e foame). Mama mea are 140cm și tatăl meu 170cm.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

E ok pentru vârsta ta.

| Anonima163333 a răspuns:

Esti bine.Nu mai trebuie sa te ingrasi deloc.
Pentru varsta ta, inaltimea este in limita normalitatii, cu toate ca poate nu vei fi niciodata un baiat foarte inalt.

| Felissa13Eden a răspuns:

E ok, dar nu te astepta sa cresti mai mult de 1.75

Răspuns utilizator avertizat
| Cqarina a răspuns:

Esti cam slab, mai ingrasate macar 2 kg. Asa ar fi cel mai bine, dar daca tu te simti bine in pielea ta nu face mari schimbari. Nu o sa ajungi foarte inalt, pana intr-un 1, 75