| anonim_4396 a întrebat:

E ok ca la început de relație să vă certați des?
A mai avut cineva cazuri de genul și cum a fost după?

7 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Nu exista relație perfecta nu exista căsnicie perfecta nu exista prieteni perfecte nu exista perfect

exista Shaorma cu usturoi si forneti cu gem -_-

| Silwian a răspuns:

Pai de ce va certati? De obicei la inceput totul e frumos si magnific! Se pare ca in cazul vostru este cu totul diferit, poate pentru ca nici unul nu vrea sa cedeze! Este asa ca o lupta si fiecare incearca sa fie Alpfa!))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Șicaneli din dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea e ok, a-ți putea fi incompatibili dmpdv.

| madagolub a răspuns (pentru Silwian):

De la lucruri mici și fără sens dar ne împăcăm pe moment. happy

| Silwian a răspuns (pentru madagolub):

E atunci sunt doar copilarii nicidecum certuri! laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Daca va certati des inca de la inceput, atunci relatia aceea nu are nici un viitor, fiindca nu exista dragoste si intelegere, d eci este sortita despartitii.