| Tudor7654 a întrebat:

E ok daca iei cialis si nu faci sex? Sau doar atunci trebuie luat?

36 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Doar cand faci. Altfel se umfla si o sa arate rasu in pantaloni laughing

| Tudor7654 explică (pentru Wr3nch):

Pai si atunci cum sa fac, sa ma intorc la medic si sa imi prescrie alt medicament care poti lua si daca nu faci sex? Sau sa iau cialis?

| Wr3nch a răspuns (pentru Tudor7654):

Pai cialis se ia cu 10 minute inainte de sex. Nu e mare schema, scrie si in prospect pe undeva. Nu ai primit tratament pentru problema cu potenta?

| Tudor7654 explică (pentru Wr3nch):

Pai ba da, cialis. Ca i-am spus ca vreau ceva care poate fi luat tot timpul si atat, ca el a spus sa iau sildenafil dar i-am zis ca nu imi trebuie decat ceva care poate fi luat tot timpul si a zis ca cialis

| mgtow a răspuns:

Risti sa nu se mai scoale prin metode bio daca iei cialis

| Tudor7654 explică (pentru mgtow):

Bine dar poate functiona fara sex? Medicamentul asta

| mgtow a răspuns (pentru Tudor7654):

Da tio intareste

| Tudor7654 explică (pentru mgtow):

Si daca nu fac sex?

| Tudor7654 explică (pentru mgtow):

Adica ai luat si tu asa fara sa faci sex sau cum de stii asta ca functioneaza si fara sex medicamentul?

| timidu89 a răspuns:

Adolescent și nu ți se scoală fără pastile? Cu naturiste nu ai încercat?

| Tudor7654 explică (pentru timidu89):

Sunt adult, si nu am incercat cu pastile, dar nu e vorba ca nu se scoala, se scoala dar nu asa tare si nu ramane mult timp asa

| Tudor7654 explică (pentru timidu89):

Nu am incercat cu naturiste adica

| Tudor7654 explică (pentru timidu89):

Deci nu am erectii puternice si nici nu sunt de durata

| timidu89 a răspuns (pentru Tudor7654):

De Cialis am auzit și eu. Încearcă Ginseng sa vezi. Dar dacă e cum spui, ma tem ca numai cu ce ți-a dat medicul o sa faci treaba. Ai mai putea încerca arginina cu tribulus.

| timidu89 a răspuns (pentru Tudor7654):

Incecercarea moarte nu are.

| timidu89 a răspuns (pentru Tudor7654):

Ori maraton forte. Plătești pe una, nu lua sa vezi dacă are efect sau nu Cialisul, dacă nu ai cu cine sa o faci.

| Tudor7654 explică (pentru timidu89):

Deci cialisul nu se poate lua si de cei care nu fac sex? Chiar daca mi-a prescris cialis medicul cand i-am spus ca vreau doar ceva care se ia tot timpul si nu doar la nevoie?

| Tudor7654 explică (pentru Tudor7654):

Si asta cu platitul merge doar la prostituate dar eu nu vreau la alea

| timidu89 a răspuns (pentru Tudor7654):

Tot timpul când faci sex poate se referea. Mi-a povestit tata fie iertat, ca unul după ce o luat Viagra și nu i-o venit femeia s-o împușcat. Nu te juca cu focul

| timidu89 a răspuns (pentru Tudor7654):

Măcar sa vezi dacă te ajuta zic eu. Dacă găsești pe una și nu poți face nimic? Ea nu mai vrea sa audă de tine, te umilește și tu pierzi încrederea ca mai poți face sex vreodata

| Tudor7654 explică (pentru timidu89):

Pai sa ma intorc. Inapoi la medicul ala si sa-i spun sa imi dea ceva la care nu trebuie sa aiba loc sexul si gata

| timidu89 a răspuns (pentru Tudor7654):

Nu cred ca exista asa medicament. Mai ales când e vorba de întărire și menținere erecției. Ce beneficiu ai să poți lua zilnic dacă sex nu faci? Când vrei sa faci iei, când nu, nu. E foarte simplu.

| Tudor7654 explică (pentru timidu89):

Pai nu trebuie sa aiba penisul sanatos si cei care nu fac sex?

| timidu89 a răspuns (pentru Tudor7654):

Sănătos nu vad sa fie dacă iei pastilă sa ți se scoale mereu. Ori ești turc, ori îți bați joc. Fa ce vrei, eu nu am ce sa îți mai spun.

| Tudor7654 explică (pentru timidu89):

Nu sunt nici turc si nici nu mi bat joc. Daca imi fac injectie de asta e sanatos?

| Tudor7654 explică (pentru Tudor7654):

De asta care se face in penis

| timidu89 a răspuns (pentru Tudor7654):

Cu canamicina sau salina? laughing

| Tudor7654 explică (pentru timidu89):

Pai nu stiulaughing, dar e bine cu injectie de aia daca nu fac sex? Ca si aia e tot pentru disfunctie de asta erectila

| Tudor7654 explică (pentru Tudor7654):

Si ma duc la medicul ala si face el, ca mi-a spus si el ca daca nu merge cu cialis sa merg sa imi faca injectia aia

| Tudor7654 explică (pentru Tudor7654):

Pai atunci sa ma duc sa-i spun ca nu fac sex si atunci imi. Va da injectia aia daca poate fi data si la cei care nu fac sex