| DangerF a întrebat:

E ok parfumul asta pentru o fata? O sa fie in curand ziua ei si nu stiu ce sa ii iau. https://www.elefant.ro/......80851cc101
Nu suntem impreuna sau ceva de genu. Daca aveti alte recomandari sunt bine venite :)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se cumapara parfum cuiva, fara sa stii sigur ca i se potriveste cu chimia corpului ei.
parfumul se cumpara prin testare pe propira piele, deoarece fiecare din noi avem mirosuri diferite care se pot schimba cand punem parfum \ pe piele.Asata este si exlicatia de ce unele parfumuri foarte scumpe puse pe diverse persoane, sisi schimba mirosul.
parfumul nu se ofera daca nu stii exact, ca il are si il prefera, fiindca risti sa nu-l foloseasca niciodata sau sa-l arunce.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar trebui sa afli ce parfum foloseste ca sa nu o dai in bara. E cam greu sa faci cadou un parfum daca nu cunosti ceea ce foloseste persoana respectiva.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, este ok.

| Denisa0954 a răspuns:

Daaa
E super
L am avut si mi-a plăcut mult
Și frate miu voia să i faca un cadou unei colege si tot pe asta l am recomandat