| blackside0506 a întrebat:

E ok sa fii baiat, sa fii mai sensibil si sa plangi la unele filme? Vreau pareri, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Fdstra a răspuns:

Da,da,este ok. Majoritatea baietilor care par duri si etc etc etc nu recunosc faptul ca fac asta din cauza orgoliului,nu stiu de unde pana unde s-a ajuns la chestia asta cu ei care nu trebuie sa planga,sunt fiinte la fel ca fetele, au si ei sentimente, lacrimi, care e problema? Ca altii nu sunt destul de barbati sa o recunoasca, nu au curajul? Problema lor oh go on

3 răspunsuri:
| Shara17 a răspuns:

Buna! Da, din punctul meu de vedere e ok, acum depinde in cine ai incredere sa.ti dezvalui aceasta latura sensibila si totusi adorabila ^_^! happy Sunt persoane care pot lua in deradere, dar nu e normal pentru ca: sa fim seriosi, oricine a plans macar odata in viata... si cand la nascut masa a plans, nu cred ca a iesit razand de acolo! tongue Prietenul meu a plans in fata mea, desi nu ma asteptam pentru ca el e genul "bad boy", dar uite ca nu exista oameni de piatra! Mult succes, pa-pa!

| mona a răspuns:

Cred ca este ok, am vazut baieti sensibili si sa planga la unele filme

| zurick a răspuns:

Imi place cand nu-si ascunde sentimentele