| George1997 a întrebat:

E ok sa merg la sala doarece sunt inalt si as vrea sa opresc cresterea. Niste execitii imi puteti spune va rog? Nu stiu ce sa fac, nu imi place deloc sa fiu inalt broken heart

4 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

Endocrinolog

| silentnoise9 a răspuns:

Mersul la sala nu iti va stopa cresterea in inaltime, ci doar te va ajuta sa ai un corp mai frumos si mai sanatos, asta daca ai si o alimentatie adecvata.
Nu prea inteleg de ce te supara asa de tare inaltimea. Este frumos si sa fi o persoana inalta.
Si, pana la urma, nu inaltimea te defineste pe tine ca persoana.

| Fogripper a răspuns:

1. Cat de inalt esti?
2. Ideea care spune ca sala opreste cresterea e doar un mit. Documenteaza-te pe google, toti doctorii infirma prostia asta