| Alexx234qw a întrebat:

E ok sa mergi singur la film?

7 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

E ok

| Plato a răspuns:

Bineinteles. Cine sta sa te contabilizeze pe tine? Nu e problema nimanui daca esti tu singur acolo.
Mergi sa vezi filmul, nu sa socializezi, deci care ar fi baiu'?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am fost singur. Partea proasta când trebuie sa intri în sala pentru ca, spre ex la mine accesul în sala se face precum la metrou. Trebuie validat biletul și nu poți ține și bilet și suc și floricele în mana. Ca sa pot intra, eu am renunțat la floricele pe care le-am închis în dulap. La mine în oraș avem niște dulapuri în care poți închide bagaje. Asta e partea proasta când mergi singur sad.

| Bobbye a răspuns:

Ultimul film la care am fost singur a fost Annabelle 3 si trebuie sa recunosc ca a fost o experienta mult mai placuta.
Trebuie sa fi independent si sa nu depinzi de nimeni atunci cand vrei sa faci ceva. Daca vrei sa vezi un film si nu ai o companie care sa iti inteleaga placerea, iti recomand sa mergi singur si vei fi mult mai satisfacut. Bafta!

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu,dai in diabet

| Ana1687 a răspuns:

Normal ca e ok

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ți-e frică de întuneric.