| anonim_4396 a întrebat:

E posibil sa scazi din masa musculara?

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Da, cu greu. Trebuie in primul rand sa te lasi de antrenament, sa slabesti drastic, sa te supraantrenezi sau sa faci mult cardio. Este greu sa scapi de masa musculara, iar muschii au memorie. Chiar daca te-ai lasat de antrenamen pentru mult timp, cand revii muschii sunt construiti mult mai rapid decat prima oara.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Da, cu siguranta.

| darrio2007 a răspuns:

Daca ai o viata sedentara, da.

| darrio2007 a răspuns:

Raspunsul lui Apokates nu te ajuta cu nimic. Daca stai degeaba si nu faci sport sau ceva efort, iti scade masa musculara.

| AndrElle a răspuns:

Da oricând.

| alinstefanvlad a răspuns:

Da. Funda pls!