| Chirila_Gabriela_2003 a întrebat:

E posibil sa te minta daca scrie un lucru de mai multe ori pe repet?
Cum iti dai seama ca cineva incearca sa te minta?

6 răspunsuri:
| Chirila_Gabriela_2003 explică:

Si daca de exemplu scrie un sms vede ca nu rs iti scrie allo si dupa la al 3 sms scrie iar din nou ce a scris la primul sms, poate sa te minta?

| Lioana a răspuns:

Nu totdeauna poti sa-ti dai seama daca o persoana minte, mai ales in scria, dar poti alege daca sa-l crezi sau nu in functie de ce stii tu despre acea persoana si cat de încredere ti se pare.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum să afirmi că te minte dacă repetă aceleași vorbe de mai multe ori.

| RAY a răspuns:

Zeus iar vorbim de acel baiat? ce legatura are minciuna/adevarul cu repetitia? ce tia mai spus acum?

| Chirila_Gabriela_2003 explică (pentru RAY):

E vorba de alt cineva

| RAY a răspuns (pentru Chirila_Gabriela_2003):

In sf ceva nou, si iti place de el? iti spune ca te iubeste sau?