| C1p1 a întrebat:

E vreo problema daca pana la 14 ani nu am avut niciodata vreo prietena(gagica )? adica... e cam tarziu? :-s

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Nu de ce sa fie?
Doar nu ai vrea sa stai cu una doar ca sa-i multumesti pe ceilalti.
Nu este nicio problema.Adica o "gagica" o poti avea si la 18/ de ce acum?
Sper sa fi inteles ce-am vrut sa spunbatting eyelashes.
Paa-paa.

3 răspunsuri:
| alissa6 a răspuns:

Nu e e vreo problema, cand o sa ai 16 si n-o sa ai gagica atunci o sa fie o problema.

| 2hard4u a răspuns:

Nu cred si am un sfat cand intrebi ofata daca vrea sa fie cu tine nu o intreba ceva de genu :vrei sa fii gagica mea? spune-i frumos dar mai intai spune-i cat de mult tii la ea si apoi intreab-o daca ar vrea sa fiti impreuna pentru ca fara ea nu ai putea traiiwinkingeu asa asi facewinkingmult noroc

| Sandraa_4560 a răspuns:

Frate o sa ai timp toata viata ta sa o ai gagica laughing) chiar si mai multe rolling on the floor) ce draq mai bine pune mana pe carte si lasa gagicile...