| nyoentox2002 a întrebat:

Ei daca am vaccinul 2 doze pot sta pana la ce ora vreau afara?

11 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Doar ești vaccinat. Ai voie.

| nyoentox2002 explică (pentru Sofer):

Dar cica nu o sa mai fie valabile, ca apare alt virus si nu stiu cum!

| Sofer a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu mai viruși inventați.

| nyoentox2002 explică (pentru Sofer):

Zic ce aud si eu pana mea!

| Sofer a răspuns (pentru nyoentox2002):

Știu. Da zic ca nu mai viruși inventează astia.

| Lukasssz a răspuns:

Dap.

| Marius2001Pop a răspuns:

Da.

| DexOnline a răspuns:

Da, ești liber ca pasarea cerului in aceasta societate

| marrryya a răspuns:

Daca au trecut 10 zile de la rapel da. (Stiu ca 10 zile era) Daca nu inca mai ai de asteptat.

| nyoentox2002 explică (pentru marrryya):

Eu pe 3 noiembrie am făcut rapelul, si dupa vreo 2 zile de atunci am prezentat certificatul verde la Altex, l-a scanat si a fost bine!

| marrryya a răspuns (pentru nyoentox2002):

Stiu ca te lasa oriunde si cu prima doza. Da teoretic ar trebui sa treaca 10 zile de la a doua. Oricum ar fi, da, poti face orice fara probleme.