| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Era si timpul pentru intrebarea asta, la scoala mea e un baiat cu vreo 2 ani mai mare ca mine si eu sunt mai timida si normal ca n-am tupeu sa vorbesc cu el sau chiar sa ma-mprietensc.In fine deci-mi place de el si mai mereu nu stiu cum sa-mi prind parul, sau cum sa fac ca sa ma priveasca.Adica nu stiu ce are ca uneori pe o perioada se uita fix-n ochii mei si dupa numai, iar dupa o perioada iar-ncepe. Pana la urma ce sa fac? Ce-i in capul lui?

Răspuns Câştigător
| 0whatever0 a răspuns:

Eu zic ca mai intai sa faceti cunostita dupa aia sa il faci si te doreasca si apoi draga mea este simplu.dar cum ajungi pana aicithinking; trebuie sa fi originala ...sa fi tu asta le place lor cel mai mult.ca sti vb aia.curve gasesti la orice colt de strada. deci fi TU.te pup sper sa meargalove strucklove struck

5 răspunsuri:
| Bella_6127 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ceri id-ul lui de la vreun prieten apropiat sau coleg si daca nu ai tupeu sa ii spui in fata spune'i pe mess intreaba'l ce e in capul lui si spune'i sincer ca il placi. sper ca ti'am fost de folos.big grin poate daca se uita la tine e ptc te place si el nu stiu sigur afla singura.:d fundita?

| Andreea357 a răspuns:

Nu poti stii niciodata ce gandeste un baiat dea ceea eu tias zice sati invingi teama si sa te duci sa vb chiar uh cu el si nu-ti mai fa griji din cauza parului sa a hainelor pentru ca nu asta conteaza daca el e indragostit de tine te va iubi asa cum esti ...nu-ti mai fa probleme ca fii si uh mai curajoasa succes!

| 1Q a răspuns:

Pai daca e in clasa diferita cerei al unu din colegii lui id lui de mess, daca zici ca esti timide pe mess te exprimi mai bine si ai mai mult tupe nu-s dclaughing in fine si vb cu el pe mess si zii daca vrea sa fii iubita lui daca nu vrea no sa stie ca u l-ai cerut ca no sa stie cine esti
si daca zice da ii zici sa va intalniti undeva casa te vada cum arati si daca vrea si pentru intalnirea aia fate si u foarte frumoasa de obicei baietilor le plac fetele cu parul neprins si ondulat multa bft

| Deea a răspuns:

Offf baietii astia. Fi tupeista. Nu trebuie sa fi chiar asa de timida. Vorbeste cu el, saluta-l cand il vezi si nu incerca sa fi prefacuta sau fitoasa in fata lui.

| andreibaros a răspuns:

Salut sunt baiat si baietii sunt foarte usor de cucerit de o fata. eu ma uit la corp in special la fata si cum se imbraca si cum se poarta dar eu zic sa te duci la el si sa va gasiti un punct comun ...eu asa as preferahappy