| basexcu a întrebat:

Era un desen animat pe minimax acum ceva ani si nu imi aduc aminte cum se chema.Era cu o pasare roz (parca albert) dar nu sunt singur.Calatorea in timp si ne explica cum functioneaza diferite mecanisme, depozitarea deseurilor, despre electricitate...etc.

Funda celui care imi spune cum se numea!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...era acum cativa ani Albert numai stiu cum...chiar acum si eu il cautsadsad

dar nu-l gasesc deloccrying

| adrian17 a răspuns:

Albert asks what is life, asa se numea big grin si mai era o parte ceva in genu (albert si totul despre natura da ala nu il gasesc)

| Mariaaa_5076 a răspuns:

Pasare? Eu stiam de autobuzul magic care te ducea in timp si in spatiu

| Filip_Remus_Nicusor_1995 a răspuns:

Albert says nature

| Ioan-Ionatan_Macaveiu_1992 a răspuns:

Albert Says: Nature Knows Best și Albert Asks sunt cele cu pelicanul roz!