| viorelo a întrebat:

Era un fisier. dll si am dat open with sa mi se deschide in altceva. si cand intru in metin2 imi intra in alta porcarie.
In fine ideea e cum dezactivez aia cu open with? sa nu mi se mai deschida in ala sa nu mia foloseasca open with sa fie iar fisier alb.
ce e de facut?

1 răspuns:
| Chitaila a răspuns:

Dai click dreapta pe fisierul pe care l-ai schimbat si selectezi "open with" si selectezi alt program.
Sau mai simplu dai la "rename" si scrii la sfarsitul fisierului in loc de ce era(EX:. exe/. rar. zip/etc.)pui ". dll"
Asta e tot.