| Alynn_Alynush_1997 a întrebat:

Era un program de facut sau modificat poze,dar nu mai stiu cum se numeste sad. Cand intri pe site-ul programului dai click pe "upoland photo' si iti apare o fereastra care spune "logare, logare prin facebook si inregistrare" sau cam asa ceva si sunt acolo mai multe variante pentru modificarea pozelor, spre expemplu pentru ati modifica pozele facute cu camera web sau sa iti adaugi abtipilduri pe poze sau ramelaughing.
Stie careva cum se numeste programul?

Răspuns Câştigător
| ViseMaicăVise a răspuns:

Cred ca e Pizap happy

| Alynn_Alynush_1997 explică (pentru ViseMaicăVise):

Asta e! mersi mult!big grin nici nu stii cat l-am cautat laughing

3 răspunsuri:
| Elida2012 a răspuns:

Singurul program de modificat poze pe care il stiu este picnik, dar acesta s-a inchis si am descoperit altul, se cheama picmonkey, e cam aceeasi chestie... Sper ca te-am ajutatwinking

| Titan_Den_1997 a răspuns:

Piknik