| TotiPentruMine a întrebat:

Eram in oras cu prietenele mele cand am vasut un om care ucise multi
oameni, eu eram cu spatele si a venit catre mine si m-a prins de mana, eu am incercat sa fug dar nu reuseam sa ma misc.Nu ma puteam controla.si se intampla des cand mi-e frica. Ce ar trebui s fac, De ce nu ma pot misca in situatii de genul?

6 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Astea sunt povesti?
un om care a ucis macar o persoana e in puscarie nu pe strwinking

| anonimusx6 a răspuns:

Asta e un vis? Chestii cu miscatu si vorbitu se intampla in viswinking! Nu cred ca era vreun criminal ca daca era numai era pe strada:-s! S-au ma rog in Romania e posibil orice! Oricum incearca sa te duci la un pshiholog pentru o indrumare mai buna!

| TotiPentruMine explică:

Era p stradaaa.ca a iesit in puskarie

| Pho3nix a răspuns:

Si cum se numeste filmul?

| ZEU93 a răspuns:

Cred ca daca ai vizita un psiholog te-ar ajuta sa treci peste aceste blocari in anumite situatii, dar era normal sa-ti fie frica cand te-ai intalnit cu acel om big grin

| Beibiiii a răspuns:

Ai uitat sa specifici ca este un vis?batting eyelashes