| grigorutz a întrebat:

Erau niste desene acum cativa ani pe Pro Tv. Le difuzau duminica dimineata. Erau SF cu o bratara sau un ceas nu mai stiu exact care oferea puteri celui ce o\il purtau. Era un episod tin minte cand personajul principal s-a dus pe luna sa distruga o baza militara ce urma sa trimita meteoriti pe pamant. Era bazat pe o carte. Stie cineva cum se numea desenul? ajutoooor puppy dog eyes

1 răspuns:
| andreea_6710 a răspuns:

Pai ceva asemanator era pe cartoon network. tot cu un ceas si se chema "Ben 10". poate asta ethinking