| BellaxXx a întrebat:

Este Adevarat Ca Demi Lovato Se Drogheazasad

Răspuns Câştigător
| blackrose269 a răspuns:

Din cate stiu eu, da. Acum este intr-o clinica de recuperare si este acuzata e consum de cocaina si alcool. O sursa din anturajul lui Demi spune ca starea ei delicata de sanatate se datoreaza in marte parte despartirii de Joe Jonas, eveniment care a marcat-o profund. fundita?big grin

17 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

NU!

nu mai asculta toate barfeleoh go on... ea ii foarte OK si crede-ma ca nu se drogheaza. Gura "satului "ii mare deci plina de barfe:*
BYebye :*

| pinkdark a răspuns:

Buna, un an nou fericit!

Nu te lua dupa lume, sau dupa vorbe.Crede doar ce vrei tu nu ce zic alti!

| baaang a răspuns:

Pai. aproape toate vedetele fac astalaughing
[cred ca daaa... e adevaratsmug]

| CookieDiamond a răspuns:

Daaa laughing) si Mylei Cyrus [ cum, so scrie] i-a plante halucinogene laughing)
a aratat-o la prot tv. un prieten de-al ei a postat filmarea pe Twitter laughing si da si Demi Lovato si aia care raspundeti : " nu te mai lua dupa lume" ce stiti voi?! ea poate sa creada ce vrea!

| alexa21_7276 a răspuns:

Eu nu cred ca demi s-a drogat dar te taiat pe la vene cred ca a facut dar eu am citic ca a fost internata datorita faptului ca era foarte obosita pentru ca muncise foarte mult nu ca ar fi fost drogata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa fha curvo si u o lingi in cur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da s-a drogat este la dezintoxicare acum imi pare rau de ea este frumoasa, desteapta, talentata si nici miley nu e a-i cuminte si ea la fel a fost filmata si pusa pe net eu cred ca e pacat sunt frumoase mai ales miley are piese frumusele si demi si ea are voce pacat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,,, nu este adevarat...este in spital din cauza stresului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca s-a drogat eu am citit ca a ajuns la spital pentru ca era obosita nu pentru ca s-a drogat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cristina si demi nu se drogheaza eu am citit ca ea a ajunz la scpital pentru ca a fost prea obosita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca Demi nu s-a drogat happyCi a ajuns in spital din cauza oboselii.Pacat ca si Miley s-a drogat...Numai ca ea s-a drogat cu ETNOBOTANICE FRATE! Alea...Nu prea au tratament.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap este adevarat nici mie nu-mi vine sa cred!:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat! Este la clinica din cauza stresului si a emotiilor. De ce la unele vedete credeti toate zvonurile aiurea? Si nici macar nu exista dovezi in legatura cu astalaughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e o proasta

| yuya32y a răspuns:

Da. din pacate da.

Fundita?

| AmadoDaniel a răspuns:

Daca este o întrebare...atunci nu, nu se drogheaza!
Daca este o banuiala, atunci spui ce vrei!