| Geo_4096 a întrebat:

Este adevarat ca o sa stam acasa de marti pana vineri?
mi-a zis si mie cineva ca a vazut la tv si vreau sa stiu daca este adevarat sau nu.

10 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

As vre eu

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea cred straight face

| juniper a răspuns:

Nu stiu, dar o sa aflu luni ca am dirigentie.

| viatadecacatt a răspuns:

Ee, ar fi bine neicalaughing

| JoJo a răspuns:

Si eu stiam ca profesorii vor avea o saptamana de "concediu" neplatit pentru ca asa vrea statul... dar nu se stie.Aflam noihappy

| mami a răspuns:

Vei afla sigur luni

| mariutza a răspuns:

Mie la scoala mi s-a spus ca o sa ne dea 2 saptamani vacanta ca sa economiseasca statul bani...si vacanta asta nu va fi platit pentru profesori...si orele acestea nu o sa fie nici recuperate... mie asa mi; a spus la scoala... apai naiba stie ce mai hotarasc si astia

| babyangel a răspuns:

De ce sa stam acasa?

| Lumy a răspuns:

Mie mi-a spus diriga ca ar putea pe 27, dar nu era sigura

| Mamamare a răspuns:

Sincer si eu as vrea intr-un fel. Dar intr-un fel nu.
1)As vrea ca sa stau acasa...de aceealaughing
2) Nu as vrea ca apoi trebuie sa facem ore Sambata...sau daca nu facem de la 11- pana la 7...happy
Sincer nici nu am auzit spunandu-se depre aceasta "mini vacanta pentru elevii"