| marianamay a întrebat:

Este adevarat ca preturile de pe siteuri nu corespund cu cele din magazine? vreau sa cumpar elecrocasnice de pe un site si nu stiu daca in caz de ma duc in magazin este mai mare pretul

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pe internet sunt mai ieftine dar depinde daca e un magazin care isi pune produsele in vanzare online pot fi aceleasi si costul de transport ti-ar iesi mai mult decat la magazin.

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Depinde,de ce nu te duci in magazin sa te convingi...

| libertat a răspuns:

Pretul este diferit in magazine insa nu sunt cu mult mai mari sau mai mici pot fi mai mari sau mai mici cu 2.5%

| NatyNate a răspuns:

Pretul de pe internet e mult mai mic decat cel care il gasesti in magazine.