| sakuragirl12 a întrebat:

Este adevarat ca scoala incepe in 1 Septembrie? Daca nu atunci cand?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

12.asa a spus ministrul educatiei

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici noile modificări, www.edu.ro
Pa, pa.

| Nicoleta a răspuns:

Pe 12 septembrie

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Da asa este. scoala va incepe la 1 septembrie deoarece vor sa prelungeasca vacanta de iarna cu inca doua saptamani.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Salut. Scoala va incepe pe 12 septembrie.

Intra aici si convinge-te:

http://www.prokid.ro/......2012-1636/

| AndreiZz a răspuns:

13 septembrie.

| mary4567 a răspuns:

Nu! Scoala incepe pe 12 Septembriewinking Sper ca ti-am fost de ajutor :* pupici [funda? ]

| Summerismine a răspuns:

La anul se incepe pe 12 septembrie si se ia vacanta pe 23 iunie

| asdgfd a răspuns:

Nu,Scoala va incepe pe 12 septembrie.Prima vacanta va fi cea de la craciun care o luam pe 24 dec.si dureaza pana pe 16ianuarie.Si mie se pare ca al2lea sem incepe pe 17 ianuarie.si vom mai lua vacanta de pasti(astanu stiu cand o luam) ...normal si pe cea de vara. FUnda?:

| sakuragirl12 explică:

Pai acum 12 septembrie sau 1 septembrie?