| g3orgiana16 a întrebat:

Este adevarat ca Selena Gomez si J. B sunt impreuna?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce relevanță are?
Au fost!
Pa, pa.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu, pozele alea erau fake, cica. Dar multe staruri au zis la PCA ca Selena isi bate joc de Justin. Ei bine, din fericire fiecare dintre cei doi e solo si e fericit.

| Insurgent a răspuns:

Nuu
adica sunt niste poze ca ei 2 de la o piscina, dar nu se sarutau sau chestii deci nu putem sa zicem ca sunt impreuna laughing
plus ca selena a zis ca pe justin il considera doar un fratior mai mik happy

funda? smug

| NoMusicNoFun a răspuns:

Da.Crede`ma! Eu sunt fan Selena Gomez si este cu Justin inca din 2010 din decembrie. S`au si sarutat. Uite videoul
http://www.youtube.com/watch?v=d9OX_ssZWlY&feature=player_embedded