| RoxyOnTPU a întrebat:

Este adevarat ca va fi sfarsitul lumii in 2012? raspunsuri serioase va rog

7 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Doar Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii. asa ca stai linistita nu te panica. vezi-ti de viata cum ti ai vaz si pana acumwinking pa pa

| Sharkinson a răspuns (pentru justagirl2):

...panica sau nu, recomandat e sa vinzi tot ce ai si sa te distrezi cat mai ai timp ca nu se stie...

| justagirl2 a răspuns (pentru Sharkinson):

Asa ai face tu?big grin vezi sa nu ramai cu buza umflata cum au ramas sute de americani care si au vandut tot ca au crezut in balivernele batranului aluia ticnit. eu o sa continui ca si pana acum:p

| syel a răspuns:

Se pare ca cineva i-a foarte in serios treaba asta. Nu se stie niciodata ce se va intampla pana la ssfarsitul anului. Numai Dumnezeu stie cu adevarat ce se va intampla. Adica e posibil sa se produca vreo schimbare poate climatica, econimica, militara etc. Dar nu cred ca atunci va fi acea Apocalipsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,sunt doar baliverne inventate de niste oameni care nu au de lucru si se cred desteptii(ca sa nu spui ca sunt prosti)

| Sharkinson a răspuns:

Da. Categoric! Dar am auzit ca daca tii o icoana sfintita sub fata de masa, te scapa ingerii de potop!