| Usgs a întrebat:

Este adevarat horoscopul?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| Adry05 a răspuns:

Clar, adică ce ți se pare absurd că unii se uită în stele și știu cum le merge mâine la câteva sute de milioane de oameni în aceeași zodie...

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este! In 90 din cazuri, nu mi s-a potrivit niciodata si nu cred in asemenea porcarii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Foarte, foarte adevărat. Stelele de pe cer nu au altă treabă decât se îți aranjeze ție șustele.

| Andreeush a răspuns:

Evident că nu.

| PainTech a răspuns:

Cred ca daca unii useri de pe site nu se simt ei bine fara sa il aduca pe Dumnezeu si Religia in discutie la fiecare 10 minute...

E destul de clar ca Horoscopul e inutil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, dar Biblic nu este. Cititul în stele este un păcat, după Lege.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar... horoscopul este făcut în așa fel încât să se regăsească cât mai multe persoane în prezicerile respective. Totul este mult prea vag. Nu ai cum să-ți ghidezi viața în funcție de ceea ce este scris în stele. Tu alegi cum să-ți construiești viitorul. O zi bună!

| Elide a răspuns:

Unii cred cu tărie în treaba aceasta cu horoscopul,Ba chiar au ajuns să-l citească în fiecare dimineață, nu zic că nu o fi ceva adevărat, unele caracteristici chiar se potrivesc (in cazul meu), dar asta nu înseamnă că tot ce spun ei este chiar adevărat, mai ales că e păcat să citești in stele, in palmă sau in cafea, omul nu trebuie să-și cunoască viitorul.