| Malina07 a întrebat:

Este bina daca maine ma imbrac cu blugi negri, o maleta gri si un tricou negru pete ea, si un hanorac, gri si adidasi negrii
parul sa-l prind in coada sau coc?

Răspuns Câştigător
| Dhyd a răspuns:

Mie mi se pare o tinuta cam sumbra. Nu stiu ce varsta ai tu, insa sunt de parere ca adolescentii ar trebui sa isi mai coloreze un pic tinutele si sa renunte un pic la negru si gri. Iarasi, nu prea imi plac adidasii.adica tinuta ta ar fi schimbata complet daca ai ai avea blugi negri, o maleta gri, un tricou negru peste ( desi nu stiu daca e neaparat necesar- poate merge mai bine o vestuta ), o gecuta de primavara si o pereche de botine fara toc/balerini ceva. Stiu ca e usor sa vorbesti si poate ca nu toata lumea isi permite, dar ai fi mai feminina decat cu atata negru si gri. Sau, daca nu dispui de ceea ce am spus eu, inlocuieste hanoracul si adidasii si mai adauga o bratarica, o pereche de cercei micuti. big grin. Parul nu prea merge coc. Fie il lasi liber si rebel asa ( iti poti da cu putin fixativ ), fie il prinzi intr-o coada lejera.

1 răspuns:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu este bine incearca sa iei un tricou alb si niste adidasi albi asa te vei asorta mai bine parul sa-l prinzi pentru ca iti va sta mai bine