| stefan2104 a întrebat:

Este bine sa am o relatie la distanta sau nu? de ce?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Parerea mea ca nu e bine, Gandeste-te cat vei suferi din cauza dorului si mereu la evenimente de genul zile de nastere, sarbatori etc vei fi singura si in plus nu poti stii sigur ce face el acolo si vorba aceea "ochii care nu se vad se uita"...

2 răspunsuri:
| mickidutza a răspuns:

Este foarte bine, dar trebuie sa aveti incredere unul un celalat, astfel nu va merge niciodata.

| monymonica a răspuns:

Nu este bine. Zic asta din experienta proprie. Nu stii ce face el si cand ai sa stai cu acea persoana aproape ai sa-ti dai seama ca nu-i persoana care ai vorbit de la distanta.