| BloodPrison a întrebat:

Este bine sa fii rau cateodata? daca da dc si daca nu dc?

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Daca te porti prea frumos si esti mereu darnic si amabil cu cei din jur uni oameni o sa te considere drept "prost"si o sa inceapa sa isi permita cam multe de asta trebuie sa fi un pic mai dur cateodata si sa nu lasi pe uni sa "ti se urce in cap"tine cont ca daca tu esti bine crescut si stii sa te comporti in unele situati alti poate nu sunt crescuti bine stii cum se spune poate nu au cei 7 ani de acasa a si asta nu le da dreptul sa se comporte urat cu uni oameni care sunt mereu binevoitori si amabili.

1 răspuns:
| Fytzy a răspuns:

Da pentru ca daca est bun toti t ia d prost iar daca est mai rau t poti impune mai usor