| David423 a întrebat:

Este bine sa-i dau la cățel numai carne crudă

Răspuns Câştigător
| Andrei883 a răspuns:

Aberatii.
Nu mananca pe nimeni, iti garantez asta.
Al meu a omorat o pisica (a prins-o in curte), deci automat a dat de gustul sangelui, are 5 ani, au trecut 2 ani de la intamplare si nici in ziua de azi nu a facut nici o figura. Bagi ca mai e si din rasa "agresiva", adica amstaff. Inca e o pisicuta in familie, e foarte afectiv.

1 răspuns:
| William a răspuns:

Nu, nu e bine pentru ca prinde gustul si poate se decide sa te atace. Mai bine o fierbi sau o prepari cumva.

| Andrei883 a răspuns (pentru William):

Aberatii.
Nu mananca pe nimeni, iti garantez asta.
Al meu a omorat o pisica (a prins-o in curte), deci automat a dat de gustul sangelui, are 5 ani, au trecut 2 ani de la intamplare si nici in ziua de azi nu a facut nici o figura. Bagi ca mai e si din rasa "agresiva", adica amstaff. Inca e o pisicuta in familie, e foarte afectiv.