| PinkSugar a întrebat:

Este bun antivirusul avira?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Este bun dar nu mai bun ca antivirusul mentionat de tine in intrebarile precedente! (Kaspersky Internet Security). Este bun de altfel si AVG Internet Security 2011 full. daca vrei iti dau si link de download cu licenta pana in 2017!
http://www.tpu.ro/......8-link-de/ (poti sa lasi si un comm acolo la intrebare daca esti interesata) Bafta!

| Dash a răspuns:

Da, este bun.

| Kimy_8371 a răspuns:

Hey! Eu am acest antivirus pe pc si pot sa spun ca sunt multumita de el si chiar e si simplu de folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una mi se pare destul de ok(il am de ceva vreme si nu am avut probleme cu el). Totusi am auzit ca ar fi slab comparativ cu altele(precum nod32, spre exemplu).

| Andreea_7449 a răspuns:

Da este bun.Ala il am si eu