| georgiana_9174 a întrebat:

Este bun telefonul nokia 6300? merita sa il cumperi? atunci cand il cumperi iti da si cablu de date la el? ce imi mai puteti spune despre acest telefon? cel mai bun raspuns are funditahappy

Răspuns Câştigător
| SkyZ0 a răspuns:

Draga Georgiana eu detin un Nokia 6300 si sunt foarte multumit de el iar cand l-am cumparat am primit cablu USB, casti, incarcator, si manual de instructiuni. funda :X

1 răspuns:
| Serafir a răspuns:

Cat cere pe el
e bun telefonul tine bateria bine si se aude ok muzica la el
cablu de date normal cati da daca il cumperi din magazin
daca e de la cineva oate nu capeti nici incarcator laughing