| kristal a întrebat:

Este bun uleiul de ricin pentru cresterea sparncenelor? straight face

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pufuh a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun. poti folosi uleiul de ricin si pentru cresterea parului:Xeu folosesc si rezultatele sunt uimitoare:X

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

E recomandat uleiul de ricin pentru creștrea genelor, sprâncenelor și a părului. Atenție nu contează ce cantitate folosești ci consecvența cu care te dai (e recomandată folosirea lui de două ori pe zi, dimineața și seara, pe o perioadă cât mai îndelungată)
Mari succese!