| anonim_4396 a întrebat:

Este bun voluntariatul? Ajuta pentru facultate? Dar si cand vrei sa ai un job? Ce primesti in urma acestui voluntariat?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La facultate iti ofera credite in plus care te pot ajuta la o departajare. La job nu stiu ce sa spun... Da bine sa vada ca esti o persoana activa care se implica in fel si fel de activitati, dar nu stiu totusi cati ar fi interesati de aspectul asta. E mai important in strainatate decat la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O diplomă.