| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

Este ceva rau daca te epilezi pe picioare si pe maini cu bigul de ras?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Nu insa depinde si de piele caci la unii li se irita pielea dupa.
Important este, ca atunci cand te faci, sa folosesti gel/sapun (nu conteaza) si apa din abundenta.

-Numai bine.

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Multumesc frumos pentru raspuns:*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci?
De ceară, aparat de epilat pe bază de pensete, ai auzit?
Pa, pa.

| corolav a răspuns:

Ca femeie, vorbind, e poate o modalitate actuală de a îndepărta o serie de peri de pe picioare, cumva inestetici la o vîrstă adolescentină sau de tinereţe.
Dar repetînd în timp acest procedeu va trebui să o faci pînă vei muri, altfel vei avea atîta păr pe picior cît mărarul de pe un strat din grădina legumicultorului.

| valorosu1995 a răspuns:

O să arăți ca o maimuță! dacă exagerezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu,nu este, însă îţi recomand epilarea cu ceară mai bine.
Te pup!