| Crisperla a întrebat:

Este cineva de aici adoptat? (ideal la o vârstă mai mare dar la orice vârstă e ok)

Daca da și nu te deranjează, poți să îmi spui cum te simți și ce părere ai despre tot procesul, daca te simți total deschis cu părinții tăi sau daca ai frați (adoptați/biologici, etc) cum te înțelegi cu ei și ce sfaturi ai da altor părinți care vor sa adopte copii mai mari, pentru ca ei să aibă un proces mai ușor de adaptare?

1 răspuns:
| vasile2222 a răspuns:

Ai mai intrebat asta. Vrei sa adopti un copil?