| hanayonna a întrebat:

Este facultatea de administratie si afaceri una buna? adica care latura a sa este cea mai buna si in ce consta? ce locuri de munca poti sa ai si cam cat se castiga?

1 răspuns:
| Licurici07 a răspuns:

Este bine totusi sa iti alegi o facultate care iti place, asta conteaza cel mai mult. Cand iti alegi facultatea la care sa dai este bine sa stii cati absolventi ies pe an de la acea facultate. Daca sunt in numar foarte mare, gandeste-te la posibilitatea ta de ati gasi un loc de munca dupa.winking Funda?