| NedelcuRemus a întrebat:

Este gratiut sa-ti faci cont pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| Muzză a răspuns:

Da. Da, este.
Iti foloseste pentru a-ti exprima opinia, oferind Like ori Dislike la diferite melodii, filmulete, episoade, etc. Poti adauga de asemenea si comentarii si-ti poti face prieteni.
Eu de exemplu m-am certat cu un user pe care nu il intalnisem niciodata, si am ajuns sa glumim si sa fim amici laughing.
Numai bine!:*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este gratuit!
Pa, pa.

| LoveForShania a răspuns:

Da, este ''gratiut''.

| Dina a răspuns:

Salut,da de sigur happy

| Hallie a răspuns:

Da e gratuit.Have a nice day.

| WTFuck a răspuns:

Da...este gratuit este faain dar nu trebuie sa iti pui neaparat parola adevrata de mess si adresa trebuie sa fie cea pe care o folosesti ca trebuie activezi un link

| RosyRozy a răspuns:

Da este gratuit. Nu trebuie decat sa completezi ce-ti cere acol si in rest nu trebuie sa platesti nimic ^^

| anonimaa19 a răspuns:

Da u, este gratiutlaughing