| anonim_4396 a întrebat:

Este in regula daca am 1.70 inaltime si 70 kg la 16 ani sau mai trebuie sa slabesc? helpcrying

4 răspunsuri:
| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai eu am 1. 70 si 60 kg. cred ca astah e greutatea idealalove struck

| Sigmund a răspuns:

Crede-ma, uneori am avut si eu intrebari de genul acesta, dar esti in regula, se spune ca poti avea maxim plus 5 kg peste inaltimea ta, in cazul tau 75

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este inregula

| gigika a răspuns:

Da macar 5 kg normal ar fi sa slabesti 10 dar esti bine si asa stai calma am colege la fel de inalte ca tine si sunt mai grase