| FaraNume1245 a întrebat:

Este legal că o profesoară care ne dă un test greșit să ne pună să dăm din nou testul? Testul era pe două rânduri și nouă ne-a dat la toți trei (bănci cu 3 scaune) același rând și ne-a pus să dăm testul din nou.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista legi care sa te scoata cand nu ai chef sa dai un test sau sa fii ascultat asa cum multi au impresia.
Profesorul e stapan la ora lui, poate sa iti dea si 3 teste pe zi daca vrea

| FaraNume1245 explică (pentru suntserios):

N-ai înțeles întrebarea.

| suntserios a răspuns (pentru FaraNume1245):

Am inteles foarte bine. A incurcat niste subiecte si v a pus sa dati iar testul. E valabil ce am scris eu mai sus in continuare.

| FaraNume1245 explică (pentru suntserios):

Ok, m-am lămurit. Îmi cer scuze pentru confuzia mea.

| sofisis a răspuns:

Da, este legal sa faca cam ce vrea la ora lui atata timp cat nu implica violenta fizica sau verbala sau discriminare.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Profesorul este stapan la ora lui asa ca poate sa faca si asta.