| georgianat a întrebat:

Este normal ca la varsta adolescentei sa ai sanii moi? big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți face exerciții pentru tonifierea mușchiului pectoral, el este care susține sânul. Mergi la sală de forță sau acasă (flotări).
Pa, pa.

| pengu a răspuns:

Georgiana, este normal să fie moi, ai tuturor sunt așa numai ca unele au sânii mai moi, altele mai puțin moi (în funcție de mărime, organism etc.) tongue

| Ioana2518 a răspuns:

Da, eu am sanii moi de cand ma stiu.Si l-am intrebat pe pr meu cel mai bun, ce-i place mai mult? Sanii moi sau sanii tari? si a zis ca`i prefera pe ce`i moi.