| raul230 a întrebat:

Este normal ca persoana iubita sa ma lase pentru prietena ei cea mai buna? Am fost împreuna timp de 7 luni. Am iubit-o și am pus suflet iar ea s-a despărțit de mine fix de revelion ca ii e mai bine cu prietena. Ce mai puteam sa zic nici nu i-am greșit nici un pic, o făceam sa rada, vorbeam nopți întregi la telefon iar ea acum sta sa dea follow la alții.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S-a plictisit de tine dacă n-ai pus-o să aleagă între tine și prietenă

| SilentRain a răspuns:

Uit-o nu iti rispii iubirea pe un om care nu merita

| Floridori a răspuns:

Asta este explicatia pe care ea ti-a dat-o.Nu inseamna ca asta si este adevaratul motiv.
Deci nu te mai amarî din cauza asta.Incearca sa treci peste.

| Louissa a răspuns:

Las-o in pace ca nu te iubește