| socipath63092 a întrebat:

Este normal ca vreau sa am o relație gen ca în the end of the f***ing world?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta fac filmele, adolescentilor. Daca nu te-ai fi uitat la serial, habar n-ai fi avut.
Daca esti asa usor influientabil, de la un film, vei fi un esec in viata, si vei fi bun doar sa primesti ordine, ca una e sa influientezi pe cineva, si alta sa fii usor influentabil.
Mai lasati dracu filmele. Ca au si ele acolo jos, scrie, audienta 16 ani, sau audienta 18 ani. Exact de asta se face lucru asta, pentru a se evita ca copii mici sa se uite la filme de genu, si sa interpreteze gresit.

| socipath63092 explică (pentru anonim_4396):

Am facut un test la un psiholog cu multa experienta si se pare ca gandesc ca un om de 40 de ani asa ca ce mai zici acum? a si nu sunt influentabil imi place tipul ala de fata ciudata si tipul ala de relatie ciudata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru socipath63092):

Pai si ce, asta e un atu? Barbatii la 40 de ani de regula au crize existentiale pe la varsta aiahappy Cum sa aduca bani acasa, nevasta vrea sa bage divort, copilu nu stie pe cine sa aleaga, el are probleme la munca si se apuca de baut.
Cam asta are pe cap un om de 40. A facut si ala o comparatie, ca curu laughing Mare psiholog.

| socipath63092 explică (pentru anonim_4396):

Nu am zis ca am problemele unui om de 40 ani am zis ca am gandirea la fel ca al unuia plus ca nu toti oamenii de 40 de ani au problemele alea

| CinevaCuCeva a răspuns:

Este, fiecare cu ciudățeniile lui?