| CodreanuC a întrebat:

Este o fata, care acum o saptamana am reusit sa o atrag, dar nu i-am "raspuns" pentru ca voiam sa mai dau timp si luni cand ne-am intalnit din nou nu parea ca mai e( eu ma gandeam ca e de acord cu mine), iar dintr-o data apare unu care se baga in seama cu prietena ei( ii timite scrisori, vorbeste direct cu ea, ea se rusineaza) si eu stand langa fata de care va zic, el m-a impins catre ea cu rautate, apoi a intrebat-o cu o cheama, ea s-a gandit un pic si i-a spus, asa. Azi numai il vad ca se pune langa ea, vorbea cu ea, de vreo trei ori i-a soptit ceva... Am doua intrebari pentru voi. Credeti ca fata sa razgandit fata de mine? Acel baiat s-a pus astazi langa ea pentru prietena ei( stiti chestia cu: te imprietenesti si cu prietenele...) sau s-a pus chiar pentru ea, fata de care imi place mie? SPER ca nu de ea ii place lui, pentru ca el stie vorbi cu fetele, eu nu prea!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cui ai vrut sa-i dai timp si de ce natura, de gandire cumva? Se pare ca tocmai ai reusit performanta ca un altul intre timp sa ti-o "sufle" si sa te lase cu ochi-n soare. happy

| CodreanuC explică:

Alte pareri?