| publicname a întrebat:

Este o gasca de copii de 17 ani f populari in oras (aveeasi varsta cu mine). Cum sa ma imprietenesc cu ei si sa ajung in aceeasi gasca?

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Trebuie sa te imprietenesti doar cu unul din ei sau cu alti prieteni de ai lor si asa ajungi acolo. Sau daca vreun prieten de al tau cunoaste pe vreunul dintre ei sau prieteni de ai lor, roaga-l sa va faca cunostinta. Alta solutie nu ai, decat daca te mai duci la ei si le zici ca vrei sa le fi prieten, dar asa ceva eu n-as face.

2 răspunsuri:
| DeazZ a răspuns:

Pai...nu stiu incerci si tu sa frecfentezi acelasi locuri cu ei afli ce le place si te bagi in seama cu ei pe tema unei melodiii sau orice altceva apoi totul vine de la sine.

| superman12494 a răspuns:

Demonstreazale ca vrei sa-i fi prieten