| 43v3r a întrebat:

Este o poveste cam lungasaddar as vrea cateva sfaturihappy:*
totul a inceput cu o persoana care a facut un id cu numele meu si se da drept minecryingjigneste p toata lumea inclusiv p profu d englezacryingsh dumnalui crede ca sunt eucrying((s-a luat de mine sh altele c as putea face sa il fac sa ma creadacrying

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Sti cine e persoana respectiva? Ar trebui sa faci pe detectiva si sa-l s=o demascezi nu exista ca nu ai banuieli.Si pe mine anul trecut in iulie m-au acuzat cu ceva extrem de nasol am facut pe detectiva si avind certitudine cine e am demascat-o cu voce tare in fata tuturor si am adus si dovezi.Trebuie neaparat sa afli cine e dar daca nu reusesti tu sa nu p[lingi pentru ca asa dai mai rau de banuit.Ar trebui sa te calmezi dar ceva extrem de tare si sa sustii mereu si tare ca asa ceva nu e adevarat.Ai pe o rauvoitoare etc.etc.Respectivul respectiva nu te are la inima pentru ceva motiv si asa vrea sa se razbune.Roaga o prietena sa te ajute in acest sens. Puneti mintea la contributie trebuie sa reusiti in a demasca persoana respectiva.

| Alexander123 a răspuns:

Stii cine este acea persoana? Daca vrei sa te creada profu, zii profului cand intra ala care se da drept tine sa-l intrebe ceva ce numai tu ai sti, ceva de genu... care este numele de fata al mamei... Funda? big grin avand in vedere cas primul care raspunde laughing

| madymadalina99 a răspuns:

Pai daca cunosti acea persoana spune-i dirigintei sau dirigintelui tau ca acea persoama a facut asta.

| Missperfect a răspuns:

Salut! Daca cunosti aceea persoana care se da drept tine vorbeste cu el/ea si spuneti punctul de vedere! Vorbeste cu profesorul de engleza si spune-i ca ala nu e idiul tau, idiul tau e altul si pana la urma daca crede bine daca nu treaba lui ce crede!