| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Este o reclama la televizor despre LIDL, si are pe fundal o melodie super faina, nu stiu cine o canta daca ma puteti ajutatonguehappy este o voce subtire ceva gen mohombitonguehappy va rog mult

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Reclama LIDL ->>> Mark Ronson feat. Boy George - Somebody to Love Me
http://youtu.be/3YPKUlNvTww
Auditie placuta !

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru neluL):

deci love struck sunt fericita...VAI DATZIAR DUMNEZEU SANATATE love struck love struck mersi mersi mersi mersi mersi o funda mareeeeeeeeeee

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru neluL):

Http://www.fileshare.ro/30822099903.1 asta o cautam exact

| neluL a răspuns (pentru aℓℓ3XAnDry):

Cu placere ! bye ! bye ! wave