| JackieSue a întrebat:

Este oare gresit sa vreau mai mult?

9 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Depinde ce vrei mai mult smug, ca asa fiecare vrea multe de la viata laughing

| JackieSue explică:

Asa gandeam si eu laughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Depinde la ce te referi confused

| fabiola a răspuns:

Nu este gresit, dar totdeauna sa nu ceri mai mult decat poti oferi!

| Mya a răspuns:

Depinde la ce te referi...ar fi trebuit sa specifici, posibil ca baietii de pe aici sa interpreteze gresithee hee
Daca e din punct de vedere financiar, atata timp cat e prin munca cinstita, nu vad nimic rau in faptul ca te straduiesti sa ai din ce in ce mai mult.Cu toate ca...lacomia este un pacat :d

| kh1ss a răspuns:

Nu, este normal

| ellai a răspuns:

Inseamna ca esti ambitioasa.asta te va ajuta multwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce vrei! daca esti criminal in serie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este ceva normal ca o persoană să dorească să facă mai mult sau să obțină mai mult.
Se numește ambiție și perseverență, perfecționare și tenacitate sau dorință.
Pa, pa.