| RomâniaUnită a întrebat:

Este ok sa am iubit la 13 ani adică, mereu am fost considerata ca am o mentalitate mai mare și nu numai psihic cât și fizic (15-16-17 ani)...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai fost considerată de cine? Doar de tine. Iubitii mai tarziu, acum scoala primează. Să nu ajungi, peste cativa ani, culegatoare de căpsuni sau pe vreun trotuar prin U.E.

| sierra1 a răspuns:

și mai ok ar fi să te concentrezi (clasic dar sănătos) pe școlă

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu exact cum ai masurat tu acea mentalitate, dar daca crezi ca este un criteriu ok, este in regula.

| Andreeush a răspuns:

Lasă mentalitatea, asta nu înseamnă că ai 15 -16 ani.
Indicat ar fi să dai mai multă importanță școlii.

| Mynameis93 a răspuns:

La 13 ani nu e dragoste. E joacă. Eu la 18 nu pot avea o relație serioasă, apăi tu la 13?‍♀️

| Katie1356 a răspuns:

Ai fost considerata de catre cine ca avand o asa mentalitate? 13 ani sunt totusi 13 ani, vine evaluarea nationala, eu zic ca pe ea ar trebui sa o tratezi cu maturitate.
O sa ai destul timp la liceu de iubiti, momentan e ok sa ai doar simple prietenii cu baietii, degeaba te vezi matura, varsta isi spune cuvantul.