| Ryuk751 a întrebat:

Este optiunea aia cum ca trimiti la 321 un sms cu echipa ta favorita si de fiecare data cand joaca echipa ta favorita,(depinde de rezultatul jocului. ex steaua - fc vaslui = 1-0) in cazul asta iti da mesaje si nu stiu cate minute nationale. dar vreau sa imi dezactivez aceasta optiune si nu stiu cum. va rog sa ma ajutat. FUNDA.

1 răspuns:
| DonnyZ a răspuns:

In primul rand, prietene, ai uitat sa ne spui pe ce retea e optiunea aia. In al doilea, poti sa incerci si tu la *100# sau la alte numere de-astea, unde sunt mai multe meniuri...