| Andreea20000 a întrebat:

Este pentu prima data cand folosesc absorbante Bella, nu stiu la ce sa ma astept...Sincera sa fiu dupa cum arata par mult mai confortabile decat cele de la Always. Voi ce parere aveti, sunteti multumite de absorbantele Bella, sunt mai confortabile?

2 răspunsuri:
| Pau a răspuns:

Heey :*.
Cele de la Bella sunt bune ( eu le folosesc pe cele violet)...intr-adevar,sunt mai confortabile si mult mai sigure decat cele de la Always happy.
Parerea mea, acum nu stiu ce cred alte fete...

| xKitiiii a răspuns:

Hei Andreea.happy
Parerea mea e ca sunt la fel de bune ca cele de la Always, eu zic ca cel mai bine ar fi sa incerci chiar tu.sa iei un pachet din fiecare si vezi diferentabatting eyelashes
Sper ca te-am ajutat :*
Pa Pa wave Funda :d?