| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa aflu numarul de telefon al unei persoane in situatia in care am mai vorbit cu ea inainte pe whatsapp dar am sters cotectul din telefon? (precizez ca ii stiu numele si am un screenshot cu poza lui de whatsapp, coincidenta a facut sa am...)

5 răspunsuri:
| Alexandra9998386 a răspuns:

Din pacate nu se poate, decat daca o ai la block sau mai ai conversația.

| Razvan1000 a răspuns (pentru Alexandra9998386):

Nu am conversatia si nici la block nu o am. Ii stiu doar nunele complet si poza de profil whatsapp ( si ii stiu si nicknameul pe care i-am pus care se vede si el in acel screenshot)

| witch7777 a răspuns:

Daca ai un apel cu persoana respectiva pe wapp, da, se poate.

Incearca sa intri la apeluri, sa vezi cand ai vorbit ultima data cu persoana respectiva, acolo o sa iti apara un numar de telefon pe care nu il ai in contacte.

Also, daca si a schimbat poza de profil trebuie sa fi atent

| Razvan1000 a răspuns (pentru witch7777):

Din pacate nu am niciun apel cu aceea persoana.

| Razvan1000 a răspuns (pentru witch7777):

Am trimis o solicitare pe mail la whatsapp si mi-au spus in engleza ca nu se poate " dezvalui " numarul altei persoane ( nu inteleg de ce se vede foarte clar in acel screenshot ca o aveam la conversatii inainte dar nu ca nu se poate )